Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

freaks_on_floor [2011/09/07 11:31]
martynasb
freaks_on_floor [2011/09/07 11:37] (esamas)
martynasb
Linija 3: Linija 3:
 Pati kosmiškai energinga trijulė: Justinas Jarutis (gitara, vokalas), Rokas Beliukevičius (būgnai) ir bosinės gitaros atlikėjas Aurelijus Morlencas „Freaks On Floor“ muziką apibūdina kaip alternative party always. Prieš kelis metus pasigirdęs trio energingais ir gyvais koncertais peršoko kelias klases iškart. Šiandien jau yra pilnavertė Lietuvos roko scenos dalyvė ir vieni iš naujosios bangos vedlių. Pati kosmiškai energinga trijulė: Justinas Jarutis (gitara, vokalas), Rokas Beliukevičius (būgnai) ir bosinės gitaros atlikėjas Aurelijus Morlencas „Freaks On Floor“ muziką apibūdina kaip alternative party always. Prieš kelis metus pasigirdęs trio energingais ir gyvais koncertais peršoko kelias klases iškart. Šiandien jau yra pilnavertė Lietuvos roko scenos dalyvė ir vieni iš naujosios bangos vedlių.
  
-„Freaks On Floor“ pripažinti ne kartą – be konkurencijos gavę Eurorock 2008 konkurso laurus, vaikinai išvyko į pirmąjį savo turą po Vakarų Europą. Ten, Vokietijos, Prancūzijos ir Anglijos klubuose savo instrumentus valdė taip, kad besiveržiančių į sceną, susižavėjimą neslepiančių, gerbėjų negalėjo sustabdyti net apsauga. Jie tapo žurnalo „Pravda“ metų naujokais, taip pat 2009 vasarą „Opus 3 Terasoje” vykusiuose geriausios “Opus 3” grupės rinkimuose jie užėmė pirmąją vietą.+„Freaks On Floor“ pripažinti ne kartą – be konkurencijos gavę Eurorock 2008 konkurso laurus, vaikinai išvyko į pirmąjį savo turą po Vakarų Europą. Ten, Vokietijos, Prancūzijos ir Anglijos klubuose savo instrumentus valdė taip, kad besiveržiančių į sceną, susižavėjimą neslepiančių, gerbėjų negalėjo sustabdyti net apsauga. Jie tapo žurnalo „Pravda“ metų naujokais, taip pat 2009 metų vasarą „Opus 3 Terasoje” vykusiuose geriausios “Opus 3” grupės rinkimuose jie užėmė pirmąją vietą. 2011 metų vasarą Mozūrijos Vengoževo (lenk. Węgorzewo) miestelyje vykusio tarptautinio festivalyje „Seven Festival“ pelnė pagrindinį prizą. 
  
 Debiutinį albumą „Freaky Wonder“ lydėjo sėkmingi ir įdomūs metai, kupini gyvų pasirodymų. Džiaugsmo ir energijos iškrovos „fryksai“ turėjo per akis – grupė išgyveno griausmingą debiutinio albumo „Freaky Wonder“ pristatymo turą bei savo gerbėjams dovanojo pirmąjį vaizdo klipą dainai „Symphony about the Goodman“. Savo ilgai tobulintu albumu muzikantai suteikė galimybę geriau išmokti priedainius audringuose “plotuose” ir tikisi atsakomosios reakcijos koncertuose. Debiutinį albumą „Freaky Wonder“ lydėjo sėkmingi ir įdomūs metai, kupini gyvų pasirodymų. Džiaugsmo ir energijos iškrovos „fryksai“ turėjo per akis – grupė išgyveno griausmingą debiutinio albumo „Freaky Wonder“ pristatymo turą bei savo gerbėjams dovanojo pirmąjį vaizdo klipą dainai „Symphony about the Goodman“. Savo ilgai tobulintu albumu muzikantai suteikė galimybę geriau išmokti priedainius audringuose “plotuose” ir tikisi atsakomosios reakcijos koncertuose.
freaks_on_floor.txt · Keista: 2011/09/07 11:37 vartotojo martynasb
 
Jei nenurodyta kitaip, šio wiki turinys ginamas tokia licencija: CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki