User Tools

Site Tools


dykuma

Dykuma

Susikūrė 1988

Gyvavo iki 1991

Istorija

Grupės nariai užaugo su “Led Zeppelin”, “Deep Purple”, “Black Sabbath”, “AC/DC”, “Judas Priest” kūryba. Savo stilių vadina mistiniu thrash metalu - mistiniu todėl, kad tekstuose šmėžuoja fantastikos, filosofijos, okultizmo elementų. Grupės nariai teigia: „Grojame ir apdainuojame daugiau tai, ko nematom, kas mus jaudina ir kuo tikim. Viską darom iš širdies ir širdžiai, šia muzika gyvenam, alsuojam, be jos būtų neišvengiamai sunku. (…) Apskritai gyvename ne vien roku. Mene ieškome filosofijos bei dvasingumo - tai du neatsiejami dalykai.”

Grupės roką nariai laiko savo gyvenimo būdu. Drauge su “Audronaša”, “Pagonimis” ir “Piligrimu”, grupė priklausė Kauno roko klubui. Pirmaisiais gyvavimo metais grupė bandė reikšti savo mintis vien instrumentais, bet netrukus tuo jau nebuvo patenkinti ir susirado vokalistą, nors… „dykuma ausų neturi, rėk nerėkęs - niekas tavęs neišgirs…” - tiki muzikantai.

Dykumai lygių grupės gyvavimo metu Lietuvoje nebuvo.

1989 m. grupe gastroliavo uzsienyje - Ščecine, Lenkijoje. Tam, kad sugroti Lenkijoje, rusyje buvo padarytas 4 kūrinių įrašas, kuris buvo išsiųstas lenkams į metalo festivalį.

Geriausias Dykumos koncertas buvo 1989-90 metu žiemą - vadinamas perspektyviausiu jaunųjų atlikėjų konkursas Vilniaus sporto rumuose. Dykuma ten buvo be konkurencijos. Katedros fanai sedėjo žado neteke, jie sakė kad negali patiketi kad šitaip kas nors gali Lietuvoje groti.

1991 metais grupė iširo.

Nariai

1988 m.:

Robertas Paškevičius – gitara

Rimas Banza – bosinė gitara

Artūras Vitkauskas – mušamieji

Mintautas Baleisis - gitara

1989 m.:

Robertas Paškevičius – gitara

Rimas Banza – bosinė gitara

Artūras Vitkauskas – mušamieji

Virgilijus Žilinskas – vokalas

Kūriniai, Diskografija

Nuorodos

dykuma.txt · Last modified: 2010/11/29 00:00 (external edit)