User Tools

Site Tools


dykuma

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
dykuma [2010/11/27 11:12]
azn
dykuma [2010/11/29 00:00] (current)
Line 2: Line 2:
 **Susikūrė 1988** **Susikūrė 1988**
  
 +**Gyvavo iki 1991**
  
  
 ===== Istorija ===== ===== Istorija =====
 +
 +{{:​dykuma_1989_.jpg|}}
  
 Grupės nariai užaugo su “Led Zeppelin”,​ “Deep Purple”, “Black Sabbath”, “AC/​DC”,​ “Judas Priest” kūryba. Savo stilių vadina mistiniu thrash metalu - mistiniu todėl, kad tekstuose šmėžuoja fantastikos,​ filosofijos,​ okultizmo elementų. Grupės nariai teigia: „Grojame ir apdainuojame daugiau tai, ko nematom, kas mus jaudina ir kuo tikim. Viską darom iš širdies ir širdžiai, šia muzika gyvenam, alsuojam, be jos būtų neišvengiamai sunku. (…) Apskritai gyvename ne vien roku. Mene ieškome filosofijos bei dvasingumo - tai du neatsiejami dalykai.” Grupės nariai užaugo su “Led Zeppelin”,​ “Deep Purple”, “Black Sabbath”, “AC/​DC”,​ “Judas Priest” kūryba. Savo stilių vadina mistiniu thrash metalu - mistiniu todėl, kad tekstuose šmėžuoja fantastikos,​ filosofijos,​ okultizmo elementų. Grupės nariai teigia: „Grojame ir apdainuojame daugiau tai, ko nematom, kas mus jaudina ir kuo tikim. Viską darom iš širdies ir širdžiai, šia muzika gyvenam, alsuojam, be jos būtų neišvengiamai sunku. (…) Apskritai gyvename ne vien roku. Mene ieškome filosofijos bei dvasingumo - tai du neatsiejami dalykai.”
  
 Grupės roką nariai laiko savo gyvenimo būdu. Drauge su “Audronaša”,​ “Pagonimis” ir “Piligrimu”,​ grupė priklausė Kauno roko klubui. Pirmaisiais gyvavimo metais grupė bandė reikšti savo mintis vien instrumentais,​ bet netrukus tuo jau nebuvo patenkinti ir susirado vokalistą, nors… „dykuma ausų neturi, rėk nerėkęs - niekas tavęs neišgirs…” - tiki muzikantai. Grupės roką nariai laiko savo gyvenimo būdu. Drauge su “Audronaša”,​ “Pagonimis” ir “Piligrimu”,​ grupė priklausė Kauno roko klubui. Pirmaisiais gyvavimo metais grupė bandė reikšti savo mintis vien instrumentais,​ bet netrukus tuo jau nebuvo patenkinti ir susirado vokalistą, nors… „dykuma ausų neturi, rėk nerėkęs - niekas tavęs neišgirs…” - tiki muzikantai.
 +
 +Dykumai lygių grupės gyvavimo metu Lietuvoje nebuvo. ​
 +
 +1989 m. grupe gastroliavo uzsienyje - Ščecine, Lenkijoje. Tam, kad sugroti Lenkijoje, rusyje buvo padarytas 4 kūrinių įrašas, kuris buvo išsiųstas lenkams į metalo festivalį.
 +
 +Geriausias Dykumos koncertas buvo 1989-90 metu žiemą - vadinamas perspektyviausiu jaunųjų atlikėjų konkursas Vilniaus sporto rumuose. Dykuma ten buvo be konkurencijos. Katedros fanai sedėjo žado neteke, jie sakė kad negali patiketi kad šitaip kas nors gali Lietuvoje groti. ​
  
 1991 metais grupė iširo. 1991 metais grupė iširo.
Line 15: Line 24:
  
 1988 m.: 1988 m.:
 +
 Robertas Paškevičius – gitara Robertas Paškevičius – gitara
 +
 Rimas Banza – bosinė gitara Rimas Banza – bosinė gitara
 +
 Artūras Vitkauskas – mušamieji Artūras Vitkauskas – mušamieji
 +
 Mintautas Baleisis - gitara Mintautas Baleisis - gitara
  
 1989 m.: 1989 m.:
 +
 Robertas Paškevičius – gitara Robertas Paškevičius – gitara
 +
 Rimas Banza – bosinė gitara Rimas Banza – bosinė gitara
 +
 Artūras Vitkauskas – mušamieji Artūras Vitkauskas – mušamieji
 +
 Virgilijus Žilinskas – vokalas Virgilijus Žilinskas – vokalas
  
dykuma.1290849171.txt.gz · Last modified: 2010/11/27 00:00 (external edit)